Transfer Diamentów

Niedawno informowaliśmy o zmianach , które stają się udziałem Dariusza Śpiewaka, wiceprezesa ZUS ds. IT, który zdobył w konkursie CIO Roku 2013 tytuł Diament CIO „Przywódca zmiany”. Wkrótce potem – o odejściu spod bandery z lwem św. Marka Przemysława Pietrzyka, który po doprowadzeniu firmy do tytułu Lider Informatyki 2013 w kategorii „Finanse i bankowość” i tytułu Diament CIO „Mistrz Informacji” w CIO Roku, odszedł z Generali do ING Usługi Finansowe.

W Generali jego miejsce obejmuje Dariusz Jankowski, dotąd dyrektor IT Proamy. Pod buławą tego hetmana są obecnie struktury obu firm. Zmiany te są echem przeprowadzonej w lipcu 2012 r. transakcji pomiędzy Generali PPF Holding (GPH) i Groupama, na mocy której Generali stało się właścicielem polskiego oddziału Grupama, czyli Proama. Pod koniec stycznia w firmie zmieniły się już zarządy obu firm.

Czy jest jeszcze ktoś, kto zdobył laury i nie zmienił barw? Nie. Krzysztof Dąbrowski, do niedawna CIO w Allegro, zwycięzca w Liderze Informatyki 2013 (kategoria „Handel i usługi”), Diament z konkursu CIO Roku 2013 („Architekt transformacji”) . Panie i panowie, nasza m-okazja do odnotowania na szpalcie Bywalca: Krzysztof Dąbrowski przechodzi do mBanku. Spotka tam, i będzie szefem, Józefa Beźnickiego, CIO Roku 2013, który sięgnął po ten tytuł w wielkim stylu.

Informacje Bywalca nie są tak pewne, jak to, że Kopernik nie żyje, ale docierają najczęściej z pierwszej ręki, więc dokładność zbliżona do poziomu 7 klasy dostępności. To mile łechce, ale zawiera zaszyty skuteczny uczuciowy szantaż. Razem z informacją z pierwszej ręki dostajemy bowiem zwykle embargo. I to kusi, i to nęci… 


komentarze 2 dla “Transfer Diamentów”

Skomentuj