Czy jeżyny znów zaczną smakować?

Statystyki odwiedzin serwisu Computerworld podpowiadają nam, że platforma BlackBerry  – choć  dawno straciła rynkowy prym – wciąż może liczyć na spore zainteresowanie i ma wierną grupę zwolenników. Wiadomości poświęcone BlackBerry 10 z miejsca stały się najczęściej czytanymi w CW materiałami w minionym tygodniu.

Oglądając transmisję z premiery nowych smartfonów oraz systemu operacyjnego, sami uwierzyliśmy, że BlackBerry otwiera nową kartę rozwoju firmy i ma szanse na powrót do pierwszej ligi. No dobrze. W tym miejscu musimy się przyznać, że do produktów tej marki mamy stosunek nieco sentymentalny (prawie wszyscy w redakcji używaliśmy kiedyś BB).

Wielkie plany jak zawsze zweryfikuje popyt, ale trzeba przyznać, że to co powstało ostatnio w laboratoriach firmy wygląda obiecująco. Jeśli rynek uwierzy w nową ofertę BB to pan – i tu uwaga – … Brian Bidulka (szef finansowy BlackBerry) na zebrania zarządu będzie przynosił coraz to lepsze wieści.


komentarzy 10 dla “Czy jeżyny znów zaczną smakować?”

 • szybki napisał:

  aha, fajnie a jaki to ma zwiazek z bywalcem? News na temat blackberry “nie nadaje sie do druku”?

 • know how napisał:

  Bywalec umarl niestety. Sporadyczne wpisy swiadczace o utracie kontaktu z rzeczywistoscia. Smutne …

  Z rzeczy nowych i ciekawych: Marek Rotter objawil sie w HP jako szef TS czyli konsultingu. Stara milosc nie rdzewieje 🙂

 • Adam Jadczak napisał:

  A Maciej Filipkowski już w Samsungu kieruje działem IM, czyli IT and Mobile Communications.
  Zapraszam na Twittera

 • robert napisał:

  jakiego twittera?

 • Adam Jadczak napisał:

  twitter.com/AdamJadczak

 • Bora Bora napisał:

  No to chyba Bywalec hat kaputtgemacht I to na dobre

 • Piotr P. napisał:

  Szkoda, czytanie komentarzy to byl prawdziwy fun:-)

  • MarekM napisał:

   No szkoda, mozna bylo sie posmiac w pracy i bylo o czym porozmawiac na kawie! 🙂

  • Djamel napisał:

   two and two equals five, there might be a pelobrm, if only with the child’s non-constructivist parents who might have “right-answer” concerns. Reich was suggesting that the youngster’s incorrect (or “incorrect”) answer be “vetted by the class” to see if it “works.” That way, he explained, “the students are learning to act as members of a mathematical community–they are becoming mathematicians.” It might strike an outsider to the world of ed schools as absurd to spend multiple minutes of precious math-class time having other students “vet” answers to pelobrms that a teacher could explain quickly using simple objects. But a sense of disconnect between the pedagogic theory taught to ed-school students (nowadays called “preservice teachers”) and their lived classroom experience after graduation pervaded the AERA sessions.

 • Jurek napisał:

  to już 2 miesiące jak BYWALEC siedzi w lesie i zbiera jeżyny. Może i ma rację, bo przecież informatyka w administracji umiera, więc o czym tu pisać.

Skomentuj