Paweł Czajkowski i Piotr Pągowski w okrojonym kierownictwie HP Polska

Paweł Czajkowski, prezes HP Polska przejmie obowiązki Bartosza Stebnickiego, który kierował działem ESSN (Enterprise Servers, Storage and Networking). Z kolei Piotr Pągowski pokieruje – łączącymi się – działami IPG (Imaging and Printing Group) oraz komputerowych systemów osobistych PSG (Personal Systems Group).

Przypomnijmy, Bartosz Stebnicki postanowił stworzyć – wspólnie z zagranicznym partnerem – fundusz, który będzie inwestować w… polskie firmy IT. Więcej szczegółów mamy poznać w sierpniu. Paweł Czajkowski kierował już kiedyś działem ESSN, obecnie koncentrując się na największych klientach. Dziś przejmuje ponownie kilkusetosobowy dział.

Piotr Pągowski zaś – do pełnionych już obowiązków szefa działu PSG, którym zaczął kierować po odejściu z Microsoftu – dorzuca kierowanie działem IPG. Do tej pory zarządzał nim Paweł Polok. Zmiany te mają związek z reorganizacją całego HP, nie tylko w Polsce.


komentarzy 17 dla “Paweł Czajkowski i Piotr Pągowski w okrojonym kierownictwie HP Polska”

 • adam napisał:

  A co z Pawłem Polokiem? Może na generalnego w Microsoft?

 • Janek napisał:

  Jak patrze na HP i Pawła to myślę , ze pozostanie w HP gdzieś w regionie. ludzie z HP mówili, że może zajmie miejsce Bartka

 • Tomek napisał:

  U nas w HP mówi się , że szykuje sobie etat w regionie

 • Leno napisał:

  No coz trzeba “gebe myc i suknie prac” po aferze Machnacza 😉

 • Krowa mleczna napisał:

  Biorac pod uwage, ze slupki w korpach nie zrobione, to pewno bedzie rzez niewiniatek

 • Leno napisał:

  Ej Bywalec, wracaj ze stadiony. Cala Branza plotkuje co to oznacza ze Witold D dal sobie spokój z EJ1 a ty nic

 • Leno napisał:

  Szanowna Redakcjo,

  Poniewaz Bywalec zniknal w tajemniczych okolicznosciach (moze zapił po Euro) i ignoruje ze sila sie w Branzy dzieje, sugeruje skasowac ten blog bo sie z Was smieja na tzw. miesce

  • Bywalec napisał:

   A co takiego się na mieście dzieje? 🙂 W redakcji Bywalca sezon wakacyjny… Z tego, co słyszeliśmy to jedynie Witold D. nie będzie budował elektrowni jądrowych, ale to nie nasza działka…

   • z rynku napisał:

    a co z wczorajszym newsem na temat Asseco i niedoszłego przejęcia Sygnity? Chyba jesteście blogiem branżowym więc wypada o tym napisać…?? Czy może za to nie płacą?

    • Bywalec napisał:

     Zapraszamy na oficjalną stronę redakcji Computerworld – UOKiK nadal nie wydał decyzji w sprawie wezwania Asseco. Tam toczy się “oficjalne” życie, a w transakcji przejęcia Sygnity przez Asseco nie ma niczego tajemniczego. No może poza tym, że UOKiK twierdzi, iż Asseco wcale nie musi czekać na zgodę tego Urzędu, a jedynie do czasu jej uzyskania “nie będzie korzystać z prawa głosu wynikającego z nabytych akcji, ewentualnie skorzysta z niego w celu utrzymania pełnej wartości inwestycji kapitałowej lub dla zapobieżenia poważnej szkodzie“.

     Ps. Tam też napisaliśmy o tym, że Asseco straciło po 17 latach dużego klienta, jakim było PZU. Wcześniej skończył się kontrakt w PKO BP, a i ZUS ograniczył wydatki na rzecz Asseco Poland.

    • Bywalec napisał:

     A i jeszcze jeden news. Podobne kłopoty jak dyr. Sikorski w CSIOZ z wypłatami dla pracowników ma dyr. Boboli w CPI. Również ma fundusze na wypłatę jedynie 15% pensji. Choć ponoć “radzi” sobie nie płacąc innych rachunków, aby nie “oszczędzać” na ludziach.

   • Leno napisał:

    Eee chyba ostro Bywalec zapil bo o glosnej w Branzy dymisji “Ajgora” Ostrowskiego z MAiC nic nie slyszeliscie? A tak BTW Sygnity cos przestalo isc w Ministerstwie Pracy – vide piatkowe orzeczenie KIO

 • Istvan napisał:

  No to jest zgoda UOKiK na przejęcie Sygnity, tylko wezwania na akcje nie ma 🙂

 • taki sobie jeden napisał:

  i co śpiochy wakacyjne wiecie już kto będzie nowym szefem FTS w Polsce? A może wiecie kto ma zajmować się Enterprisem u trzyliterowego vendora pamięci masowych?

 • Leno napisał:

  Wyglada na to ze Bywalec polecial z ostatnim lazikiem na Marsa. Jak tam ladowanie?

 • Bywalec napisał:

  @taki sobie jeden napisał: – w FTS wciąż wakat. Sprawdzaliśmy po powrocie z Marsa 🙂 Musieliśmy tam pojechać, aby dowiedzieć się jak zaprogramowano Curiosity… EMC sprawdzimy.

Skomentuj