Z Della do EMC
Adam Wojtkowski został nowym szefem polskiego oddziału firmy EMC. Zastąpił na tym stanowisku Piotra Wierzbickiego, który od sierpnia 2011 r. pełnił obowiązki dyrektora generalnego w EMC Poland.
Adam Wojtkowski przeszedł do EMC z Dell Computer Poland, gdzie odpowiadał za sprzedaż do dużych przedsiębiorstw. Pracował także w Cisco, Telekomunikacji Polskiej i polskim oddziale Ericssona.
Poszukiwania nowego prezesa EMC Computer Systems Poland trwały od czasu odejścia Pawła Wojciechowskiego, który na LinkedIN ma wciąż w opisie “I’m looking for new professional challenges and opportunities”.
25 lutego 2012 o godz. 16:19
Podobno W Jarzynkę zwalniają z DEPiT MSW, ciekawe kogo znowu znajda? Nie maja szczęścia rejestry do dyrektorów.
26 lutego 2012 o godz. 12:02
Jedni mowia ze Witka J wyrzucili drudzy ze sam sie wyrzucil jak doszly do niego sluchy ze trwaja intensywneposzukiwania na miescie. No sam jestem ciekaw kto sie tam zdecyduje bo ci ktorzy mogli by cos tam ruszyc sa passe w MSWa ci ktorzy sa zainteresowani sa klasy Witka 🙁
29 lutego 2012 o godz. 19:58
w peselu jarzynki lecą a tu cicho?
1 marca 2012 o godz. 00:03
No bo w rzeczy samej kogo to obchodzi? Kolejny kwadransowy dyrektor. DEPiT jest nieuleczalnie chory, podobnie jak rejestry państwowe.
1 marca 2012 o godz. 12:47
dyrektorów zmieniają ministrowie, a że są znachorami to i zamiast leczyć, szkodzą. A jak któryś coś zacznie kumać o co chodzi w rejestrach to go zwalniają.
3 marca 2012 o godz. 01:38
A o zmianie w polskim oddziale Billa Gatesa silencium? Bywalec please!!!
20 marca 2012 o godz. 22:38
Powodzenia Adam!