Magdalena Gaj wciąż odpowiada za Internet?

Po cichu, jak zwrócił nam na to uwagę nasz czytelnik, była podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, przeszła do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, z dniem 23 listopada 2011 r. premier Donald Tusk Magdalenę Gaj odwołał ze stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i jednocześnie powołał ją na stanowisko podsekretarza stanu 
w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. W MI Magdalena Gaj doprowadziła do uchwalenia ustawy szerokopasmowej (tzw. megaustawy). Przewodziła też międzyresortowemu zespołowi Polska Cyfrowa.

Czy tym samym Magdalena Gaj zajmie się w MAiC? Nie wiadomo, przynajmniej oficjalnie. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji bowiem wciąż nie ma swojej strony internetowej! Nie wróży to dobrze cyfryzacji Polski…


komentarze 4 dla “Magdalena Gaj wciąż odpowiada za Internet?”

 • Piotr Piętak napisał:

  przepraszam ma strone internetowa a raczej dział
  na portalu mediologia.pl, gdzie będę komentował
  i informował czytelników o postępach w budowie
  tego szczytowego absurdu. Ministerstwo Cyfryzacji
  funkcjonuje w Nigerii i Moambiku no i u nas.
  Ale śliczna nazwa

 • justyn napisał:

  Panie Piotrze mnie najbardziej interesuje jak za darmo w Singapurze korzystać ze sprzętu MSWiA. Znaczy dla kogoś za darmo bo podatnicy mogą i kilkadziesiąt tysięcy sobie zapłacić.
  Czy może mi pan coś doradzić lub wskazać osobę która by miała w temacie doświadczenie? 🙂

  • Miśek napisał:

   Zaiste zadziwiajace. Podobnie jak to ze ulubiency Pana Bylego Wiceministra traca nazwiska i nazywaja sie teraz np. Andrzej M. No bo nie zaprzeczy Pan ze wydobycie Endrju z pakamery w KGP i uczynienei z niego pierwszego informatyka IV RP to Pana zasluga :-))))

Skomentuj