…a Jolanta Malak do Symanteca

Zmiana nastąpiła w lutym. Zastąpiła na stanowisku Country Managera Piotra Chrobota. Kolejna zmiana w Symantec Polska to objęcie stanowiska Presales Managera przez Włodzimierza Denisa.

Jolanta Malak przez 14 lat pracowała w HP Polska, m.in. kierowała działem oprogramowania dla biznesu oraz odpowiadała za sprzedaż rozwiązań IT dla sektora telekomunikacyjnego i finansowego. Wcześniej pracowała w firmach Wola Info i Lumena.

Włodzimierz Denis w Symantec będzie zarządzać zespołem inżynierów przedsprzedaży w Polsce. Wcześniej pracował w firmach: Digital Equipment, EMC, Cisco, Sun i HP. W polskim biurze Symantec przejął obowiązki Piotra Nogasia.

Perspektywy na karierę Marka Rotera w Atos Origin Polska jeszcze sprawdzamy. Sprawa ponoć wciąż otwarta. A na stronie polskiego oddziału nie ma zmian. Markowi Roterowi kibicujemy odkąd przestał kierować polskim oddziałem Microsoftu.


komentarze 4 dla “…a Jolanta Malak do Symanteca”

 • adamus napisał:

  A czy Jolanta Malak i Paweł Malak (CISCO) to rodzina? A propos pana Pawła, to podobbo szykuje sie do opuszczenia stanowiska dyr. generalnego CISCO.

 • Kolega po piorze napisał:

  A o tej nominacji koledzy nie wspomnieli?

  “Mariusz Zarzycki
  Firma: Poczta Polska
  Data zmiany: 2011-02-03

  7 lutego 2011 r. Mariusz Zarzycki zostanie członkiem zarządu spółki Poczta Polska. Mariusz Zarzycki ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Jest także absolwentem University of Stockholm. W latach 2008-2010 był wiceprezesem odpowiedzialnym za obszar informatyki i usług w PKO BP. Karierę rozpoczął w 1992 r. w łódzkim Banku Przemysłowym, gdzie przeszedł od Departamentu Organizacyjno-Prawnego, przez Departament Kredytów, po Wydział Informatyki. W latach 1993-1998 pracował w Powszechnym Banku Gospodarczym z grupy Pekao jako zastępca dyrektora Departamentu Organizacji, a później dyrektor Departamentu Zaplecza, Departamentu Technologii Bankowej i Departamentu Informatyki. W 1998 r. rozpoczął pracę w BRE Banku jako wicedyrektor Departamentu Informatyki i Telekomunikacji, dyrektor Departamentu Informatyki Bankowości Detalicznej, dyrektor Departamentu Rozwoju Technologii Informatycznych. Od 2004 r. pracował na stanowisku dyrektora Banku ds. Informatyki. Był również dyrektorem ds. informatyki i finansów w projekcie budowy nowego banku detalicznego oraz dyrektorem projektu wdrożenia nowego podstawowego systemu dla pionów bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej BRE Banku. W latach 2002-2008 był też prezesem spółki ServicePoint (firmy IT należącej do BRE Banku”

 • inny napisał:

  Jak na razie Panu Markowi jest dobrze w NASKu gdzie doradza Dyrektorowi. Może już czas na zmiany…

Skomentuj