Tomasz Lewandowski w Sygnity

Dziś Sygnity poinformuje, że będzie on zarządzał Pionem Infrastruktury, czyli odpowiadał za sprzedaż sprzętu i rozwiązań infrastrukturalnych w całej Grupie.

Ostatnio Tomasz Lewandowski był prezesem spółki Content Value założonej przez Betacom i NTT System. Nowy szef Pionu Integracji Sygnity był też przez kilka lat wiceprezesem Optimusa, a wcześniej szefem sprzedaży do sektora finansowego w HP Polska. Pracował też w polskim oddziale Compaq Computer.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, Tomasz Lewandowski ma za zadanie zwiększyć sprzedaż rozwiązań infrastrukturalnych w Grupie Sygnity, w czym spółka nie odnosiła ostatnio zbyt dużych sukcesów. Co prawda nie da się zrobić na tym zbyt dużych marż, ale spółka giełdowa potrzebuje też pokazać rosnące przychody…

komentarze 4 dla “Tomasz Lewandowski w Sygnity”

  • Obi Wan napisał:

    Oooo Bywalec ozyl! A moze wirtualnie zmarwychwstal!

    Skoro tak to po rynku kursuje plotka ze to nie koniec transferow zwlaszcza na srednie szczeble zarzadzania. Plotka wymienia dosc zaskaujace (ale ciekawe) nazwiska

  • Andrzej napisał:

    Panowie z CW. Piszcie coś albo zamknijie ten blog. Nie ma nic smutniejszego niż blog bez wpisów. A czas taki że jest o czym pisać, naprawdę.

    Andrzej Lepper.

Skomentuj