Sygnity przejrzy dostawców

Wakacje w pełni, ale w Sygnity sporo się dzieje. Prezes Biedrzycki wciela słowa w czyn. Jak dowiaduje się Bywalec, w poszukiwaniu oszczędności zrobi m.in. porządek z dostawcami. Pracy jest sporo, gdyż ich liczba sięga nawet 900! – od pojedynczych kontraktorów po duże firmy. Sygnity ma zamiar po pierwsze ograniczyć liczbę dostawców, po drugie negocjować nowe stawki i warunki.

Zadanie to zostało powierzone Monice Kaweckiej, która stanęła na czele powołanego właśnie Biura Zakupów i Rozliczeń. Zadanie zapewne niełatwe, ale Pani Monika ma duże doświadczenie w zakupach, logistyce i planowaniu strategicznym – na podobnych stanowiskach pracowała w m.in. w Centertelu oraz Softbanku. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w Sygnity była współwłaścicielką firmy Unite Systems, w której pełniła funkcję kierownika projektów i konsultanta procesów zakupowych i logistycznych.

Do zrobienia porządku z dostawcami będzie potrzebne duuużo energii i cierpliwości.  Ale Pani Monika na to też ma sposób. Jest m.in.  trenerem tańca Living Dance Form.


Skomentuj