Andrzej Machnacz straci stanowisko dyrektora CPI MSWiA?

Jak nieoficjalnie dowiaduje się Bywalec mianowany we wrześniu 2008 roku szef CPI zostanie odwołany ze stanowiska. Decyzja może mieć związek z przeprowadzoną niedawno kontrolą dotyczącą realizacji projektów realizowanych przez Centrum Projektów Informatycznych.

Niewykluczone, że Andrzej Machnacz wróci do rezerwy kadrowej Komendanta Głównego Policji. Z ministerialnego przeglądu podobno wynikało, że prowadzone przez CPI projekty nie rokowały nadziei na szczęśliwą realizację…


komentarzy 8 dla “Andrzej Machnacz straci stanowisko dyrektora CPI MSWiA?”

 • DES napisał:

  Podobno juz nie podobno tylko zostal odwolany.

 • Ania napisał:

  Nareszcie. Ten człowiek nie powinien być niczyim szefem, chyba, że tam gdzie nie obowiązuje prawo…

 • Agat64 napisał:

  Znam A.M. doskonale. Zadufany w sobie doktor informatyki, któremu nie można odmówić wiedzy informatycznej. W Policji awansował jak nikt dotąd. Nie będąc nawet oficerem młodszym został Dyrektorem Biura Łączności i Informatyki KGP. Gorzej, że wtrąca się w zagadnienia o których nie ma bladego pojęcia i nie przyjmował żadnej krytyki. Tak było jak był Dyrektorem BŁiI KGP jak i w CPI MSWiW. Za projekt OST112 powinno mu się postawić zarzuty. Przynajmniej niegospodarności.

 • Stream napisał:

  Agat64 ma rację. Machnacz to ciscofil a dyletant w teletransmisji i komutacji, bo OST112 można było zbudować za połowę tych 500 mln zł i nie demolować przy tym zbudowanych w ostatnich latach i dopracowanych sieci w Policji. Co najwyżej należało POLWAN przerobić na MPLS oraz poprawić dotychczasowy system 112, w który zmuszono by TPSA wsadziła sporo kasy, a UKE stworzyło bazę danych o nrach.

 • Herkus Monte napisał:

  A teraz siedzi matoł złodziej.

 • Bolesław napisał:

  a jednak będzie siedział 🙂

 • kredit geld ohne ksv online napisał:

  ayer hice las cookies de huevo duro, muy rápidas y muy buenas y muy divertido el juego de hacer adivinar el ingrediente secreto, mi marido odia el huevo duro y se comió 6 galletas intentado adivinar el ingrediente secreto, jajajaja. La cara que puso cuando se lo dije. Pero se comió 2 más. ;-D

Skomentuj