Porządki w EMC

Jak się dowiaduje Bywalec, Dariusz Chwiejczak, który ma objąć kierownictwo polskim oddziałem, był właśnie na ostatecznej rozmowie o pracę w Paryżu. Ma przyjść do EMC od stycznia 2010 r.

Tymczasem Paul St. John, szef regionu Europy Środkowo-Wschodniej w EMC, który zastąpił Bartosza Stebnickiego na fotelu szefa polskiego oddziału robi dość “nerwowe” porządki. Nieoficjalnie się mówi, że zwolnionym w EMC Poland można być dziś z dnia na dzień, gdy ma się pecha spotkać go w korytarzu, a odpowiedź na pytanie “co Pan tu robi” mu się nie spodoba.

Ps. Jak się dowiedział Bywalec, w oczekiwaniu na nowego szefa centrala zastanawia się co zrobić z umową dystrybucyjną z S4E. Jedyną spółką z takim statusem w Polsce. Ponoć za nią właśnie “poleciał” Bartosz Stebnicki…


komentarze 3 dla “Porządki w EMC”

  • Bywalec napisał:

    Słyszeliśmy też, że w EMC szaleli konsultanci z McKinsey. Aż strach się bać, pamiętając, że “doradzali” też w Ster-Projekt i Sygnity…

  • Anonim napisał:

    Drogi bywalcu Bartosz nie poleciał, ale walną papierami, a to robi w moim odczuciu bardzo dużą różnicę. To pierwsze primo, drugie primo jest takie, że EMC Polska nie może samodzielnie sprzedawać sprzętu, zatem do wyboru jest albo walka z kosmitami z zagranicy, lub praca z S4E. Ja wybieram to drugie.

  • Bywalec napisał:

    Ciekawe, że do umowy z S4E firma jakoś sobie w Polsce radziła. Sprzedawało sprzęt EMC np. HP Polska… Czym się wobec tego zajmuje cała rzesza innego typu polskich partnerów?

Skomentuj