Powrót Dariusza Chwiejczaka?

Jak dowiaduje się Bywalec, może on zostać nowym szefem polskiego oddziału EMC. W sierpniu Bartosz Stebnicki przestał kierować EMC Poland i tymczasowo zastąpił go na tym stanowisku Paul St. John, szef regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Dariusza Chwiejczaka wszyscy chyba kojarzymy z Cisco Systems. Pracował tam przez 10 lat! Jak się mówi, przejęcie przez niego obowiązków dyrektora generalnego EMC Poland ma zacieśnić związki na polskim rynku między tą firmą a Cisco właśnie.

Później, na półtora roku Dariusz Chwiejczak przyszedł do ComputerLandu (dziś Sygnity), gdzie miał “wprowadzić najlepsze wzorce z wielkiej, międzynarodowej korporacji“. Pracę tam zaproponowali mu Tomek Sielicki i Michał Danielewski. A później? Przez dwa lata cisza…

…ostatnio widziano go ponoć jak podróżował po Indiach.


komentarze 4 dla “Powrót Dariusza Chwiejczaka?”

 • Bywalec napisał:

  Sprawa powrotu Dariusza Chwiejczaka komplikuje się. Drugim, wymienianym kandydatem jest Roman Malinowski, który do stycznia br. kierował polskim oddziałem Fujitsu-Siemens Computers (obecnie Fujitsu Technology Solutions). Sprawdzimy po weekendzie.

 • Tomek na tropach yeti napisał:

  Mowi sie jeszcze o innych kandydaturach. Podobno na powaznie rozwazany jest pomysl czlowieka o swiezym spojrzeniu = ekspata albo powrot ze stolka w biurokracji panstwowej.

 • Yag napisał:

  Szanowny Bywalcu,
  Po ktorym weekendzie sprawdzisz doniesienia o zmianach w EMC. Juz sie pojawiaja pogloski, jal bedzie wygladac sklad dzialu sprzedazy. A u Was – cisza.

 • Bywalec napisał:

  Wiemy, że Dariusz Chwiejczak był ostatnio na ostatecznej rozmowie o pracę w Paryżu. Ma przyjść do EMC od stycznia…

  Ps. A co do działu sprzedaży. To pewnie bardziej intersowałoby nas to, co dzieje się w Cisco 🙂

Skomentuj