Sygnity tnie

I to sporo. Podwykonawców i ich koszty, oraz etatowych pracowników. Jak donoszą czytelnicy Bywalca, zwolnienia dotkną 200 osób.

Informację dostaliśmy dzięki poprzez nasz Cynk . Pozostali pracownicy muszą liczyć się z zamrożeniem podwyżek i premii, zmniejszeniem etatów i bezpłatnymi urlopami, a nawet czasowym obniżeniem stałego miesięcznego wynagrodzenia.

Wszystko przez kryzys i duże odpisy na nierentowne projekty (a niedawno Piotr Kardach mówił, że spółka ma już te http://www.computerworld.pl/artykuly/343008/Jak.wyj.c.z.kryzysu.html ” target=”_blank”>problemy za sobą ), zatory płatnicze, zapasy, z którymi została spółka gdyż klienci wycofali się z zakupów. Oszczędności mają być widoczne natychmiast. Nieco dłużej poczekamy na (kolejną) strategię dla grupy. Jeśli nasi Czytelnicy wiedzą coś o nowym pomyśle na Sygnity, prosimy o sygnał.

Nasz Czytelnik komentuje zwolnienia w Sygnity: Asseco będzie miało kogo zatrudnić w tych trudnych czasach ogarniętych kryzysem, gdzie wyrabiają 150% normy. Choć znając Adama Górala sądzimy, że stawia raczej na motywację i zwiększanie efektywności własnych pracowników. Ostatnio sam ciął, w Asseco Systems.

PS jutro napiszemy o rzezi wśród partnerów dużych koncernów…B


komentarze 4 dla “Sygnity tnie”

Skomentuj