Wielkie czyszczenie w Cisco cd.

Potwierdziły się informacje Bywalca sprzed pięciu miesięcy o “aferze” w polskim oddziale Cisco. NGI24.pl podaje, że jedna z największych światowych korporacji przeprowadza w Polsce “wielkie sprzątanie”, czemu z uwagą przygląda się CBA.

Czy polscy menedżerowie Cisco narzucali partnerom dodatkowych podwykonawców tworząc tzw. “łańcuszki” ze szkodą dla państwowych urzędów i przedsiębiorstw? Proceder miał być prowadzony na dużą skalę, a podejrzanych powiązań jest wiele – podaje NGI24.pl. Cisco: nie komentujemy wyników audytów.

Według informacji NGI24.pl, duże polskie przedsiębiorstwa i urzędy padały przez lata ofiarą sztucznych relacji handlowych tworzonych w celu ustawiania przetargów. W ten sposób firmy IT dzieliły się rynkiem na szkodę klientów. Proceder polegał na podzlecaniu dostaw i usług konkurentom bez uzasadnienia. Czasem podwykonawcami w kontraktach zostawali inni uczestnicy przetargów, którzy teoretycznie je przegrywali.


Jeden komentarz dla “Wielkie czyszczenie w Cisco cd.”

 • gal anonim napisał:

  Pora wyjawic prawde o cisco . Skoro CBA nie potrafi sobie poradzic z korupcjogennym porocederem przetargow CISCO zrobmy my to osoby, ktore mają już dosyć dominacji korporacji.

  Wszyscy są zadowoleni, a z budżetu panstwa miliony dolarów wypływają do amerykańskiej korporacji.

  Koro CBA nie wie gdzie szukać polecam czytanie internetu tam pojawią się suche fakty dotyczące działalnosci amerykańskiej korporacji.

  No to Zaczynamy.

  Part 1.

  Stadion Narodowy w Warszawie.

  Projekt skazany na sprzęt amerykańskiej korporacji.

  Wypchany sprzętem Cisco po brzegi. Można zbudować za sprzęt kupiony pod ten projekt ze 3 stadiony w Polsce. Jeszcze nie ogłoszono przetargu, a już wiadomo że będzie tam Cisco. Jeśli gokoś to zaciekawi niech sprawdzi ile sprzętu pracuje na angielskim
  stadionie Wembley, a na ile wyceniono stadion Narodowy.

  Ku ciekawości proponuję porównać liczbę kamer, które są zainstalowane na stadionach angielskich, a ile zostanie zainstalowanych na Stadionie Narodowym

  Dlaczego inni dostawcy sprzętu mają zamknięte drogi do tego projektu.

  Bo Euro 2012 kocha zieloną korporację.

Skomentuj