Sylwester Grzebień w Fujitsu Technology Solutions

Niedawno nasi czytelnicy pisali, że przestał kierować działem usług IBM Polska

… dziś wiemy, że obejmuje stanowisko dyrektora handlowego Fujitsu Technology Solutions (d. Fujitsu Siemens Computers). Zapewne pomoże on tej firmie konkurować z IBM sprzedając nie tylko sprzęt – z czym kojarzone było FSC – ale także zaawansowane rozwiązania, w tym usługi będące właśnie w ofercie IBM Global Services. Nowa strategia to efekt przejęcia całości udziałów w FSC przez japońskie Fujitsu. W jej realizacji ma też pomóc wchłonięcie przez Fujitsu Technology Solutions – powstającego w Łodzi – centrum usług Fujitsu Services. Ma to nastąpić jeszcze w tym roku.

Ps. Bywalec – zaangażowany w podsumowanie roku 2008 w przygotowywanym raporcie Computerworld TOP200 – nieco opuścił się jeśli chodzi o śledzenie bieżących zmian kadrowych, ale obiecuje poprawę. Tymczasem usłyszał, że na rynku pojawili się “wolni” specjaliści znający się na technologii BMC… Czyli gdzieś były zwolnienia.


komentarzy 10 dla “Sylwester Grzebień w Fujitsu Technology Solutions”

 • Anonim napisał:

  Jeszcze nie przejmuje. Ktoś się pospieszył z ogloszeniem zbytnio. Na razie był po prośbie a co z tego wyjdzie to czas pokaże .

 • Cionio napisał:

  Tam go jeszcze dobrze pamiętają….Jeśli Fujitsu jest w potrzebie i Sylwek “spuści” z tonu (czytaj: nie będzie miał dużych żądań), to może coś z tego będzie. Ja był mu nie dał….

 • vader napisał:

  Oj Bywalec stajesz się coraz bardziej leniwy …
  O Sylwestrze G. pisano tu jeszcze wcześniej:
  https://bywalec.computerworld.pl/ocena/ocena.asp?dzial=news&id=341615&akcja=komentarze&strona=2&sort=data

  Miałeś szanse, niee skorzystałęś 🙂

 • Anonim napisał:

  Sprawa jest doprowadzona do szczęśliwego finału . Panu Grzebieniowi życzymy sukcesów w nowym/starym miejscu pracy .

 • vader napisał:

  … a Romanowi D. składamy wyrazy głębokiego współczucia …

 • rolex napisał:

  Sylwek wiele lat temu rozstal sie z p.Rozwadowskim, zainteresowani wiedza dlaczego i jak. Tony”ego juz w FTS nie ma, wiec mozna wrocic. Co zatem w IBM? P.Czu. jest teraz bardzo ważny. robia smieszne rzeczy z peslem2 i oewiudo, aneksy jakies? Jesli dobrze pamietam, juz w 2003 roku NIK poszukiwał u p.Gustawa OEWIUDO. 6 rok poszukiwań, 237 dyrektor odpowiedzialny za projekt w MSW, zyczymy szcześcia i nauki na błedach przed PL.ID…

 • Yonas napisał:

  W ogole moze byc zabawnie w Big Blue gdy Unja wypowie sie negatywnie o peselu2. A tyle wysilku p.Czu wklada w to zeby miec przyjaznych ludkow wszedzie = vide MPiPS …

 • Cionio napisał:

  Dobrze poinformowani mówią, że Sylwek jest w Fujitsu tylko na “przeczekanie” – Fabi zna dobrze Durkę i załatwił mu “fuchę”. Generalnie szuka czegoś lepszego. Durka też już rozgląda się za nową robotą (ten to ma bogaty “życiorys”), a Fabi “czaruje” w Ernst&Young Polska – jak on się dogadał z Dulipem? Zagadka….No to chyba Sylwek w końcu wyląduje w E&Y – z resztą “spółdzielni”???? Niech Opatrzność ma fimę w opiece.

 • iloraz napisał:

  “ludzie na miescie” mowia,
  ze hp z ibm juz podzielio sie
  projektami w administracji.

  kto komu w droge nie wejdzie?

  biorac pod uwage obecne problemy hp,
  az wierzyc sie nie chce,
  ze az tak CPI chciałoby zaryzykowac 😉

 • Gniewny napisał:

  @Cionio
  Najwiecej plotek sieja Ci, ktorzy najmiej wiedza 🙂 ?

Skomentuj