Jaki znowu kryzys?

170356-smallTo właśnie wydaje się mówić Janusz Filipiak z okładki magazynu “European Communications” na który natrafiliśmy podczas kongresu MWC w Barcelonie. W wywiadzie zamieszczonym w owym magazynie profesor wyjaśnia, iż spowolnienie gospodarcze skłoni operatorów do inwestycji w rozwiązania IT, bo te przyniosą im wymierne oszczędności. Faktycznie ta wizja po części może tłumaczyć dobry humor szefa Comarchu.

Ps. Przypomnieliśmy jednak sobie, że krakowska firma sprzedaje swoje systemy telekomunikacyjne za granicą. I wszystko stało się jasne. Profesor Filipiak musiał już wcześniej wiedzieć, że kurs euro poszybuje w okolice 5 zł.


komentarzy 9 dla “Jaki znowu kryzys?”

 • pit napisał:

  kryzys to jest w jakosci tego co Comarch oferuje i to od dawna. stad “ucieczka” na inne rynki.

 • Kasandra napisał:

  Gdy przyjedzie inspekcja z Komisji Europejskiej i zobaczy na wlasne oczy (nie)dzialajacy ePUAP to nie pomoga najlepsze artykuly z Filipiakiem w krawacie. Comarch bedzie musial oddac z odsetkami forse za ten bubel

 • mis napisał:

  Panie frustracie “pit”, życzę Ci aby Twojej firmie też udała się ucieka ze swoimi produktami do T-Mobile, O2, Auchan Telecom, BP etc. z dojrzałych firm takich jak ZUS/TP/PZU/PKO i innych pokomunistycznych upolitycznionych molochów w których podejmowane są merytoryczne decyzje bazujące na jakości i cenie.

 • exCA napisał:

  pit mowi prawde, a mis jest pracownikem/pracownica CA. Niestety, panie (?) “mis”: jakość software produkowanego przez CA jest podla, bo robia go ludzie o srednich kwalifikach, najczesiej bez zadnego doswiadczenia. Pomimo to, nie sposob dziwic sie JFowi: takich handlowcow jak on, nie ma w Polsce nikt. I to jest przyczyna tego Auchana i innych.

 • Podpis nieczytelny napisał:

  Z Comarchem jest tak, że w Polsce wszyscy już wiedzą jak niskiej jakości są produkty przez nich oferowane. Za granicą jeszcze tego nie wiedzą, ale wkrótce się przekonają. Ale czego lepszego można oczekiwać po oprogramowaniu pisanym przez studentów w tej informatycznej biedronce.

  • Kim napisał:

   I have got one recommendation for your web page. It looks like there are a coulpe of cascading stylesheet troubles when launching a number of webpages in google chrome as well as firefox. It is running okay in internet explorer. Perhaps you can double check that.

 • exCA napisał:

  Najgorsze jest w CA to, że pracuje tam sporo wartościowych ludzi, którzy piszą świetny kod. Ale co z tego że kod funkcjonalności A jest świetny i perfekcyjnie czyta mysli klienta, skoro np engine napędzający całość jest kupą szajsu? Albo na odwrót – engine to dzieło sztuki inżynierskiej, ale formatki są tak krapowate, że klient tylko rzuca mięchem?

 • Yurek napisał:

  Nic dodac nic ujac exCA. mysle ze CA moze polec na sztandarowym projekcie eAdministracji czyli ePUAP, ktory po prostu nie dziala.

 • does domain age Affect seo napisał:

  does domain age Affect seo

  Jaki znowu kryzys? | Bywalec Computerworld.pl

Skomentuj