Zmiana w regionie, zmiana w Polsce?

Piotr Kozłowski, prezes IFS Central Eastern-Europe (IFS CEE), odszedł z firmy. Oficjalnie, miał inne plany zawodowe. Jego obowiązki pełni Marcin Taranek, prezes IFS Poland.

Piotr Kozłowski był prezesem IFS CEE od kwietnia 1999 r. W ciągu ostatnich lat, pod jego kierownictwem, firma ta rozwinęła działalność na nowych – dla IFS rynkach – Czech, Słowacji, Węgier, Rosji i Ukrainy, a w ostatnim czasie do obszarów działania firmy dołączyły również kraje położone dalej na Wschód i Południe Europy – Serbia, Grecja i Turcja. IFS CEE działa w 14 krajach na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, w których obsługuje ponad 230 klientów. W IFS Piotr Kozłowski był także członkiem tzw. Executive Management Team – ścisłej grupy osób wyznaczającej kierunki rozwoju oraz zarządzającej IFS na świecie…

Piotr Kozłowski był w IFS niemal od zawsze, a przynajmniej odkąd pamiętamy. Za jego czasów polski oddział IFS miał dobra pozycję w strukturach światowych. Czyżby teraz postanowił się skupić na golfie? Kiedyś był prezesem Polskiego Związku Golfa. Obecnie jego następcą jest Piotr Mondalski, też z branży. A może niedługo usłyszymy o równie dużej zmianie w kierownictwie konkurenta IFS w Polsce?


komentarze 2 dla “Zmiana w regionie, zmiana w Polsce?”

Skomentuj