Z paliw do ubezpieczeń

Mateusz Stefański został dyrektorem Biura Zarządzania Efektywnością IT w PZU. Ostatnio kierował informatyką w PKN Orlen, gdzie został zastąpiony przez Marka Frąckiewicza. Wcześniej pracował w TP i Ruchu.

Wciąż nie udało się nam skontaktować z następcą Mateusza Stefańskiego w PKN Orlen, choć cena benzyny zbliżyła się do 3 zł, ale nie tracimy nadziei na informacje o strategii IT w tym koncernie…


komentarzy 6 dla “Z paliw do ubezpieczeń”

 • Rico napisał:

  Chronologia posad podana przez Bywalca może nie do końca prawdziwa, ale M.Stefański to porządny fachowiec, który przeszedł całą ścieżkę rozwoju (od szkoleniowca) do najwyższych stanowisk IT w kraju. A przy tym, co się nieczęsto zdarza – człowiek po prostu uczciwy.

  Powodzenia Mateusz!

 • Gosciu napisał:

  Dokladnie! Cos nam Bywalce pomieszaly. Najpierw bylo BP, potem TP, Orlen, Ruch i teraz PZU. Oby wiecej takich ludzi w polskim IT. Zwlaszcza po stronie odbiorcow.

 • Lew napisał:

  Zawsze myślałem że w takich wielkich firmach to pracują ekstra-złodzieje w krawatach i białych rękawiczkach, którzy zwykle się na niczym nie znają a zatrudniani są dzięki układom. Znałem Mateusza i mogę powiedzieć, że on jest kimś dokładnie przeciwnym. Gdybym go nie znał to pomyślałbym jak większość czytelników “ot kolejny facet do skakania ze stołka na stołek”. Ale cóż jedna jaskółka nie czyni wiosny…

 • aa napisał:

  no i pomyłeczka – Mateusz Stefański został zastąpiony w PKN przez Jacka Mirkowskiego,a on przez Marka Frąckiewicza 🙂

Skomentuj