France Telecom tworzy Software Factories

Jak się dowiedzieliśmy, jedną z 7. działających na świecie “fabryk” kierować będzie Polka – Luiza Warno. Po czterech latach wróciła ona do Grupy France Telecom. W latach 2001-2004 była bowiem w TP dyrektorem departamentu rozwoju systemów w obszarze BI.

Tym razem – choć pracując w TP – będzie jednak piastować niezależnie stanowisko zatrudniona bezpośrednio przez France Telecom. Luiza Warno objęła stanowisko szefa Software Factory w obszarze Business Intelligence i Customer Financial Management. Odpowiada tym samym za zasoby IT w domenie BI/CFM w Polsce, Francji, Wlk. Brytanii i Hiszpanii. Łącznie podlegać jej będzie około 300 osób.

Przed powrotem do France Telecom Luiza Warno pracowała w Pepsico International, gdzie kierowała operacjami i rozwojem IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

Cieszy nas, że globalizacja nie omija Polski, a centra usługowe międzynarodowych korporacji powstają też w naszym kraju, czego przykładem są – poza France Telecom – także Procter&Gamble, czy Fortis Bank.


komentarze 4 dla “France Telecom tworzy Software Factories”

 • Telekomunikacja Polska napisał:

  wczoraj w TP zmiany na szczytach IT podobno… ktoś coś już wie ?

 • Cionio napisał:

  Ta firma nigdy nie przyciągała najlepszych…Luiza, taaaak, ładna, ale arogancka. Miała problemy, żeby “przebić się” w TP. Ale to “męska” firma starych wyjadaczy, a ona młoda, nowa i ładna, ale niedostępna…Niczym się nie wyróżniła: i w TVN, i w TP, etc…

  • Magusta napisał:

   Yay, I am so glad you are back, I have been worried about you. Glad to hear all is well. If the pic is ainthyng to go by, your prezzies are just gorgeous, that little snippet looks so pretty.

 • ziozio napisał:

  Cio cio… czyzby kompleksy nie tylko zawodowe :)?

  fanklub Luizy Warno 🙂

Skomentuj