Żadnych spisków!

Jury Help Desk Institute Polska właśnie po raz trzeci wręczyło nagrody w konkursie Lider Wsparcia. W kategorii “Osobowość Roku” nagrodę otrzymał Przemysław Lewandowski, do niedawna kierownik działu Service Desk TP, obecnie odpowiedzialny w firmie EDS za świadczenie usług na rzecz TP. W kategorii “Projekt Roku” za stworzenie międzynarodowego centrum monitoringu sieci w cuglach zwyciężył Alstom Power z Elbląga. W najbardziej prestiżowej kategorii “Organizacja Roku” jury przyznało wyróżnienie bankowi BZ WBK. Tytuł “Lidera Wsparcia” otrzymał w tym roku GE Money Bank, ubiegłoroczny “Lider Informatyki” tygodnika Computerworld.

Właśnie trwa uroczysta gala podczas której brylują zarówno zwycięzcy jak i wyróżnieni. Wśród nich są m.in. ING Bank Śląski, KGHM Polska Miedź oraz BCC. Z przyjemnością obserwujemy Tomasza Romanowskiego z Alstom Power, który werwą zaraża całą salę. Dla niego to już kolejne prestiżowe wyróżnienie po serii nagród przyznawanych przez polską i europejską edycję magazynu CIO.

Wszystkich tropicieli spisku zapewniamy, że mimo iż Lidera Wsparcia i Lidera Informatyki łączy jedna i ta sama osoba, Jakub Chabik, nasz felietonista i pracownik GE Money Banku, nie miał on nic wspólnego z przyznaniem żadnego z tych laurów, zawieszając swoje członkostwo w jury obydwu konkursów.


komentarzy 8 dla “Żadnych spisków!”

Skomentuj