Aram połączy się z Sygnity

W trakcie prac nad raportem TOP200 Bywalcowi zdarzało się, że – mimo rewelacyjnego roku dla branży IT w Polsce i tak przez nią ocenianego – firma nie chciała pochwalić się wynikami. Tak było z kilkoma spółkami z Grupy Sygnity, w tym z – działającą od 20 lat na rynku rozwiązań IT dla administracji – firmą Aram. Przedstawiciele jej uznali, że nie warto gdyż… Piotr Kardach, prezes Sygnity zapowiedział na ten rok połączenie Aramu ze spółką matką.

Jak widać kończy się kolejny cykl w Sygnity. Firma ta bowiem skupuje z rynku spółki, aby je po jakimś czasie wchłonąć. Nie wiemy, czy tak samo będzie z Winuelem, w którym Sygnity także ma 100%, jego dane jednostkowe – po wielu prośbach – otrzymaliśmy.

Tak, czy inaczej, zapraszamy do lektury Raportu Computerworld TOP200, który ukaże się za niecały miesiąc. Nie tylko my będziemy mogli się przekonać jak na rynek IT wpływają działania Sygnity i jej największego konkurenta – Grupy Asseco Poland.


komentarzy 5 dla “Aram połączy się z Sygnity”

 • serdel napisał:

  “który ukarze się za niecały miesiąc” – jeszcze się raport nie ukazał, a już o karach mówicie:) Jakiś sad-maso ma być?

 • Olo napisał:

  O wchlonieciu Aramu mowilo sie od pewnego czasu. Plotka jaka uslyszalem mowi ze Sygn chce w ten sposob “pozyskac zasoby kadrowo-placowe” dla stworzenia dzialu/spolki dedykowanego europrojektom. Ciekawe z ktorego urzedu beda wyciagac specjalistow bo u nich takich szukac ze swieca

 • posener napisał:

  a byla to firma /emax/, chcialo sie lepiej /computerlandu/

 • jas napisał:

  raporty tego typu umieraja ku niezadowoleniu ich wydawcow i redaktorow. niestety konsolidacja rynku sprawila, ze coraz mniej mozna tam pokazac a przy okazji zarobic. i tutaj jest pies pogrzebany…

 • Kolo Kolo napisał:

  @Olo: a niby to kto ma byc ta cudowna bronia Sygnity? Nie znam takich.

Skomentuj