…a jednak znowu o Jacku Kalinowskim

Jak się dowiadujemy, przechodzi on od nowego roku do Microsoftu. Ponoć na rzecznika, którego firma szuka co najmniej od września. Wówczas kontaktami z prasą przestał zajmować się Bartłomiej Danek, skupiony na promocji produktów koncernu z Redmond.

Myślę, że wszyscy dziennikarze wspominają ze łzą w oku Jacka Myrchę i organizowane przez niego karnawałowe imprezy w Blue Cactus. Ale niczego nowemu rzecznikowi nie sugerujemy…


komentarzy 9 dla “…a jednak znowu o Jacku Kalinowskim”

 • fan napisał:

  no to teraz jacek do tpsa i będą mieli fajne spotkania w blue cactusie ;-). ale niczego nie sugeruję ;-)…

 • plotkarz napisał:

  Ej Redakcja!
  Starczy juz martwej informacji o Kalinowskim – w sumie gosc nie zasluguje na takie trzymanie na topie.
  A mysle ze nie tylko ja ciekawym o czym sie plotkuje przy wigilijnych stolach w firmach i po drugiej stronie lady

 • mik napisał:

  Halo, halo, redakcjo ?! pobudka ! koniec roku sie zbliza, larum graja, a Wy nic, tylko po imprezach choinkowych sie wlóczycie, za pióro nie chwytacie :-).

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

 • Ike napisał:

  Ej Bywalec, dość tego lezenia na kanapie, wtrajania pierogow i popijania szampanem. Rok 2008 sie zrobil. Do roboty – znaczy sie do pisania!

 • AH napisał:

  Nie poddawaj się. Mój NiebieskiZąbek pomimo najniższej ceny nie z taką Nokią sobie poradził.

  P.S.
  Mi też skończył sie wyświetlacz, ale na mój koń mojej córki lekko nadepnął i z tego powodu na nowym telefonie będę tak samo ćwiczył..

  A moim ulubionym Muminkom (pomimo różnych skłonności autorki) to daj spokój. W końcu Mała Mi, Włóczykij, a nawet Buka są SpoKo.

  AH

 • Michal256 napisał:

  Ten problem jest chyba z lekka wyolbrzymiony. Sam niedawno przenosiłem dane z Nokii 3110c do nowej 6303c bez najmniejszych problemów (a wcześniej przeprowadzałem podobną operację między Nokią ze zwykłym softem, a Nokią z symbianem – również zero problemów).

  Robiłem to korzystając z opcji backup a później restore. W pewnym momencie program też gdzieś zgłaszał, że przy różnych modelach telefonu może nie być w stanie przenieść wszystkiego (zakładam że chodzi o ustawienia), ale z kontaktami (a nawet SMSami, wpisami w kalendarzu, notatkami) nie miał najmniejszych problemów.

  Jeśli nie działa z Nokia PC Suite (choć wydaje mi się że powinno zadziałać), to polecam sprawdzić program Nokia Ovi Suite (tu zignorować wszelkie informacje mówiące o tym że dany program nie jest przeznaczony do danego modelu telefonu).

  Co do kabelków USB – to rzeczywiście jest z tym niezły bałagan. Ja akurat dostałem odpowiedni kabelek razem z komórką (choć muszę przyznać że jeszcze krótszego kabla USB to ja nie widziałem)

 • jarro napisał:

  Ciesz się nie korzystasz z Androida lub iPhone. Przy nich wszystkie wady Nokii stają się zaletami.

 • mumin trol napisał:

  1 – przekopiować kontakty na SIM-a (może być problematyczne skoro ekran poszedł w diabły ale pewnie da się zrobić z PC suite)
  2 – przełożyć SIM do nowego telefonu
  3 – przekopiować z SIM do pamięci telefonu

 • Jakub Chabik napisał:

  @wszyscy

  Dzięki za dobre rady, opcję backup-restore mimo że miał być model-specific rozważałem jako plan C. Kopiowanie na SIM nie wchodziło w grę – ma ograniczoną pojemność i co gorsze niszczy rozróżnienie imię-nazwisko, które było dla mnie ważne. O Androidzie i iPhone”ie słucham z przerażeniem, mój prywatny smartfon (HTC) za jakieś pół roku będzie domagał się upgrade”u i miałem zamiar zrezygnować z Windows Mobile na rzecz Androida – ale czy to dobry pomysł?

Skomentuj