No to mamy rząd

Wreszcie możemy być pewni ostatecznego składu rządu. Parę nazwisk jest bardzo obiecujących. Przynajmniej część z nas martwi brak w rządzie Janusza Piechocińskiego (a może w końcu się dogadają?), osoby jeśli idzie o nowoczesne technologie dość kompetentnej. Pozytywnie zaskoczyła nas także nominacja na rzecznik rządu. Złośliwe media lansowały Magdę Mołek, którą niektórzy z członków redakcyjnego zespołu mieli okazję poznać na studiach (od raczej nienajlepszej strony), ostatecznie w imieniu rządu wypowiadać się będzie Agnieszka Liszka, osoba nader kompetentna i zawsze pomocna.

Co to oznacza w praktyce? Prawdę mówiąc nie wiemy. Mniej McKinseya więcej Tuska? Zobaczymy.


komentarzy 6 dla “No to mamy rząd”

 • Ajvar napisał:

  Plotka zaslyszana 2 godziny temu na korytarzu w MSWiA glosi ze minister GB zostaje i co wiecej najprawdopodobniej przejmie nadzor nad rejestrami (no i PESEL2 rzecz jasna).
  Tak wiec jesli ktos myslal ze wroci MNiI to byl raczej w bledzie.

 • Redakcja napisał:

  Naprawde??? Nieublagana logika wladzy (+wyjatkowa konfliktowosc obecnej ekipy)wskazywalaby na daleko idace “przewietrzenie” (Boze co za jezyk, na szczescie jest sobota :)….

 • Pyramidon napisał:

  Szanowna Redakcjo przyznaje ze nie kumam. Czy chodzi o to ze GB nie utrzyma sie czy zostanie odtworzone MNiI (pod inna nazwa)?
  O przeczyszczenie bym sie nie bal, min GB srednio sie lubili z min PP wiec trzesienie stolkow w Peselu gwarantowane.

 • leoś napisał:

  Co Pan Drożdż zrobi z PESELEm-2?
  I kiedy?
  Zaora, zintegruje, naprawi?
  Zepsuje?

 • Ajvar napisał:

  p Witold Drozdz nie jest moze osoba az tak “powszechnie znana” w Branzy jak jego poprzednik, ale moim zdaniem to akurat b. dobrze. Moze wszystko ogarnac swiezym, nieskazonym spojrzeniem.
  Dlatego mysle ze powinien zrobic mocne break through i wprowadzic szybko nowych ludzi z ZEWNATRZ, nie uwiklanych w rozne smierdzace, MSWiA”owskie uklady. A te uklady wykonczyly juz zastep caly dyrektorow!

Skomentuj