Zmiany, zmiany, zmiany…

Ponieważ wiemy, że naszych wiernych czytelników interesuje to, co się dzieje u ich kolegów po fachu oto plik najnowszych roszad na najwyższych, ale i tych trochę niższych, stanowiskach w firmach teleinformatycznych w Polsce.

Mariusz Malec został prezesem One-2-One. Planuje on konsolidację Grupy O2O i ekspansję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Mariusz Malec wcześniej był dyrektorem inwestycyjnym One-2-One i członkiem zarządu spółki. Dotychczasowy prezes Tomasz Długiewicz został przewodniczącym Rady Nadzorczej One-2-One.

Z kolei Bartłomiej Żebrowski, dotychczasowy członek zarządu i dyrektor handlowy firmy, został nowym prezesem Arcusa. Na stanowisko wiceprezesa mianowano zaś Mariusza Bednarskiego, dotychczasowego członka zarządu. Nowy zarząd postawił sobie za cel dotrzymanie prognoz finansowych na 2007 r. i osiągnięcie 7,5 mln zł zysku netto.

Krzysztof Justynowicz objął stanowisko prezesa zarządu 7milowego. To kolejny wewnętrzny awans. Krzysztof Justynowicz – który zastąpił Piotra Łopatkę – pełnił dotychczas funkcję członka zarządu i dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Firma chce szerzej rozwijać współpracę z Microsoft Business Solutions, choć nie odżegnuje się od korzeni, czyli SAP.

I trochę awansów korporacyjnych:

Dariusz Doroś, dotychczasowy dyrektor Pionu Operacyjnego objął stanowisko dyrektora zarządzającego na Polskę w Wincanton, firmie zajmującej się systemami zarządzania łańcuchem dostaw. Równocześnie w ramach struktury europejskiej, wyodrębniona została osobna komórka o nazwie Central Eastern Europe, na której czele stoi Ryszard Warzocha.

Grzegorz Janeczko objął funkcję dyrektora Działu Finansów i Administracji w polskim oddziale Microsoftu. Zastąpił na tym stanowisku Olgę Bielecką, która objęła funkcję Controls & Compliance Manager na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Olga Krystkiewicz-Latoszek została zaś channel managerem w Dziale Korporacyjnych Rozwiązań Mobilnych polskiego oddziału Motoroli.

Liczymy, że nasi czytelnicy – w rewanżu – będą nas informować o nieco mniej oficjalnych, dopiero planowanych zmianach kadrowych.


komentarzy 5 dla “Zmiany, zmiany, zmiany…”

 • Sygnet napisał:

  Warto obserwować ruchy w Sygnity… Sektor/Domena Telco ledwo się trzyma. Dyrektor Domeny ma czas do końca roku… a co dalej… pewnie poszukiwania na rynku bo kamikadze w firmie coraz mniej…

 • fired napisał:

  No, no.
  W Sygnity to chyba jest czyszczenie CL-owych managerów.
  Broń nas Panie przed nimi !

 • Ajvar napisał:

  Sugerowalbym oko na biurokratyzacje panstwowa gdzie mowi sie nie tylko o powrotach ale i o dosc spektakularnych utrzymaniach sie na stolkach …

 • qxz napisał:

  Chodza sluchy ze “gwiazda” Oracle czyli Radek Adach niedlugo zagosci na Siennej

 • Ajvar napisał:

  Wczaraj na pierwszym posiedzeniu rzadu zatwierdzono zmiany na stanowiskach sekretarzy i podsekretarzy stanu (swoja droga po raz pierwszy zastosowano taki manewr). Dzis papiery ida w ruch a potem zatrzesa sie stolki dyrektorskie i nizej.

Skomentuj