Bywalec’s back

Oj dostało nam się przez ten miesiąc. O przyszłość Bywalca pytali nawet ludzie, których o lekturę tego typu stron nigdy byśmy nie podejrzewali. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że przez ten rok udało nam się dochować grona wiernych, a gdy trzeba dość asertywnych, czytelników. Postaramy się więcej nie zawieść Waszego zaufania. Zatem Bywalec’s back.

Na początek plotka podsunięta przez Abu Qubę w komentarzach (w końcu nie wszyscy tam zaglądają). Podobno Jaskulski ma zastąpić Dariusza Brzeskiego od stycznia? Ktoś coś słyszał? Bo plotka brzmi fantastycznie.

Mamy nadzieję, że od dziś nasze newsy będą komentowane co najmniej równie aktywnie jak nasza nieobecność.


komentarzy 8 dla “Bywalec’s back”

 • christo napisał:

  może jakieś słowo wyjaśnienia od czcigodnej Redakcji i Bywalca do grona wiernych obserwatorów na temat ich braku aktywności w ostanich tygodniach

 • urs napisał:

  Fajnie, że wróciliście.
  Czekam na kolejne newsy o Sygnetach, Koszmarchu i innych 😉

 • Ajvar napisał:

  Rownie fanztastycznie brzmia plotki dochodzace z administracji o zblizajacej sie fali zmartwychwstan zawodowych. Podobno w Brukseli juz mroza szampana.

 • dePtak napisał:

  Bywalec pływał zapewne jachtem (katamaranem?) po ciepłych morzach czekając na wynik wyborów… 🙂

 • bywalec napisał:

  Powody braku aktywności w ostatnich tygodniach?
  ok., teraz już możemy się przyznać. To była zmyślna prowokacja (już nawet nie pamiętamy przez kogo zainspirowana). Chcieliśmy dowiedzieć się czy ktokolwiek zauważy nieobecność Bywalca. Odzew społeczeństwa (informacyjnego) przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie bez wyjątku komentarze interpretujemy na swoją korzyść, czyli jako zachętę i motywacje do działania. Bardzo spodobała nam się też społecznościowa inicjatywa Abu Quby utworzenia Platformy Wymiany Plotek. W końcu żyjemy w dobie łeb dwa zero.

 • Pyramidon napisał:

  @Ajwar: A ten szampan to niby na czyje powitanie?

 • anty napisał:

  bywalec: “odzew spoleczenstwa informacyjnego przerosl nasze oczekiwania”…hmmm…pojawilo sie chyba niecale 30 wpisow na temat braku Bywalca… nisko mierzycie… ciekawe jakie byly Wasze oczekiwania ;-). wyglada na to, ze zaglada tutaj tylko mala grupka osob, wiec traktowalbym wszelkie wpisy i ploteczki z duzym przymruzeniem oka. zreszta, takie chyba bylo zamierzenie, prawda ?

 • redakcja napisał:

  “pojawilo sie chyba niecale 30 wpisow na temat braku Bywalca… nisko mierzycie… ciekawe jakie byly Wasze oczekiwania ;-). wyglada na to, ze zaglada tutaj tylko mala grupka osob, wiec traktowalbym wszelkie wpisy i ploteczki z duzym przymruzeniem oka. zreszta, takie chyba bylo zamierzenie, prawda ?”

  Kiedy zaczynalismy chcielismy zdetronizowac Onet. Zarowno pod wzgledem liczby jak i poziomu komentarzy 😉 Ale zmienilismy zdanie. A tak zupelnie na serio, to jakie sa Wasze oczekiwania pod wzgledem bloga? Naprawde myslelismy ze to absolutna nisza, ale gdzie nie poszlismy slyszelismy pytania “co z waszym Bywalcem?”. Wiec wyrazone przez nas zaskoczenie jest szczere, podobnie jak przekonanie ze ze sprzedazy banerow bysmy nie wyzyli (ba na bilet miesieczny by nas nie bylo stac)

Skomentuj