Złoty puchar znów na Jordanowskiej

41425-smallComputerworld obronił mistrzowski tytuł, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju dziennikarzy w bowlingu organizowanym przez Sygnity. Prawdę mówiąc nie wiedzieliśmy czego się spodziewać w tym roku. Bądź co bądź zmienił się organizator. Zostało jednak po staremu. Było więc trochę adrenaliny i sporo bardzo dobrej zabawy. Wyprzedziliśmy Reuters (II-miejsce) i starych znajomych z redakcji Parkietu (zacne III-miejsce).

W ubiegłym roku – kiedy ta impreza odbywała się jeszcze pod szyldem ComputerLandu – też wylądowaliśmy na najwyższym miejscu na pudle. Nie mamy nic przeciwko utrzymaniu takiej klasyfikacji w kolejnych edycjach turnieju. Owszem, nagrody jakie można wygrać drużynowo lub indywidualnie są jak zawsze bardzo atrakcyjne. Jednakże możliwość przekazania kilku tysięcy złotych na wybrany dom dziecka, też daje dużo niekłamanej satysfakcji.

Modyfikacja regulaminu pozwoliła wystartować w turnieju obecnemu zarządowi Sygnity. Jeśli Panowie podejmują decyzje biznesowe tak celnie jak “turlają” w kręgle, to wkrótce przestaniemy słyszeć o jakichkolwiek problemach tej firmy.


komentarzy 9 dla “Złoty puchar znów na Jordanowskiej”

Skomentuj