I jak tu nie lubić Sygnity i ICG

Lista naszych ulubieńców rośnie w lawinowym tempie. Już myśleliśmy, że koniec tygodnia obejdzie się bez gorących newsów, a tu staliśmy się świadkami konfliktu o 11-osobową grupę pracowników Sygnity, która postanowiła przejść pod skrzydła ICG (Wdrożenia SAP – dodajmy dla porządku).

ICG Wdrożenia SAP wysłało dziś do dziennikarzy komunikat o zatrudnieniu 11 specjalistów od systemów automatyki bankowej. Tymczasem sprawa nie jest do końca jednoznaczna i podobno rozstrzygnie się dopiero w przyszłym tygodniu, a może i później.

Można ten temat potraktować anegdotycznie, jak na kanikułę przystało, można jednak dostrzec w tym dowód na zaostrzającą się konkurencję o pracowników. Ciekawe ile podobnych konfliktów czeka nas, gdy wszyscy wrócą już z wakacji?


Jeden komentarz dla “I jak tu nie lubić Sygnity i ICG”

  • Abes napisał:

    A nowy Prezes zapowiadał, że zwolnienia i restrukturyzacje będą, żeby blablablahttp://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=87a06c74-6d45-4b48-b90d-c22901669056&readcomment=1#comment Ostatecznie musi jednak dołożyć. Niespójne to wszystko takie jakoś… znowu.

Skomentuj