Wiceprezes idzie na swoje

Pogonił nas Czytelnik, że nic nie piszemy o rezygnacji Pawła Przewięźlikowskiego z funkcji wiceprezesa Comarchu, więc nadrabiamy. Jak podano w komunikacie, Paweł Przewięźlikowski odchodzi by założyć własną firmę. W jakiej branży będzie działać? Ogłosi dopiero w lipcu. Z naszych zupełnie nieoficjalnych informacji wynika, że wiceprezes nie zamierza “po raz drugi wchodzi do tej samej rzeki”, zwłaszcza – tu już oryginalny cytat – po tym jak wraz z Profesorem zbudował najlepszą firmę IT w Polsce i regionie.

Półtora tygodnia temu wręczaliśmy nagrody zwycięzcom rankingu TOP 200. Comarch zajął pierwsze miejsce w kategorii integratorów, a nagrodę odbierał właśnie Paweł Przewięźlikowski. Pochwalony przez nas za świetne wyniki finansowe spółki, wiceprezes ostrzegł lidera rynku HP, że Comarch mierzy w jego miejsce. Czyżby tak szybko zabrakło wiary?


komentarzy 5 dla “Wiceprezes idzie na swoje”

 • vader napisał:

  To, że Comarch “wmierzy się” w mijesce HP jest tak samo prawdopodobne jak to, że Cracovia zdobędzie Puchar Ligii Mistrzów …

 • insajder napisał:

  COmarch – informatyczna biedronka. jedyny problem: studenci w koncu zorientuja sie ze moga pracowac w cywilizowanej firmie.

  • Luis napisał:

   Jan M. Fijor pisze:Obawiam się, że ma pan rację, chociaż luzide miłujący wolność i odpowiedzialność nie są na straconej pozycji. W pewnym momencie demokratom zabraknie pieniędzy i jesli będziemy gotowi z receptą, możemy się włączyć. Ostatnio coraz odważniej i coraz wiecejc narodf3w podąża drogą wolnego rynku bez demokracji: Wietnam, Kambodzą, Laos, Surinam, trochę też Chiny. Ukłony Jan M Fijor P.S. czytał pan H.H. Hoppego Demokracja, bf3g ktf3ry zawif3dł ?

 • exComarch napisał:

  Ciekawe kto zostanie nastepca PTP? Jak “Piekny Piotrus” to terminy beda takie, ze CA wykosi konkurencje he he he

 • exGKComarch napisał:

  polecam Władze spółki na
  http://www.selvita.com

Skomentuj