Strata dla branży

Bogusław Kułakowski bierze rozbrat z branżą technologiczną. Niestety, póki co nie chciał zdradzić, gdzie go będzie można teraz odnaleźć.

Ostatnio jako wiceprezes ITI odpowiadał za badania, technologię i rozwój. Wcześniej, o czym wszyscy pamiętamy, był prezesem Ery, a jeszcze wcześniej, o czym już mało kto pamięta, kierował marketingiem w SAP Polska.

Bogusław Kułakowski to jedna z najbarwniejszych postaci sceny teleinformatycznej. W kategorii “story tellers” niewielu może się z nim równać. Mamy nadzieję, że mimo zapowiadanej zmiany otoczenia, nadal będzie można spotkać go podczas branżowych paneli dyskusyjnych.


komentarze 4 dla “Strata dla branży”

 • Pytajnik napisał:

  Dla jakiej branży strata ?

 • zwierz napisał:

  zaklad ze idzie do GETIN?

 • Cionio napisał:

  On w PTC niewiele robił – był tylko prezesem-marionetką, niewiele mógł. Ale dlatego był akceptowany przez akcjonariuszy (Vivendi – ich człowiek, oraz DT). Potem DT nie chciało go – wojowali z Vivendi. Do tego on jest “różowy” – bardzo lubi SLD, etc. Tak jak i Fabi z IBM, jego dobry znajomy. Obaj lubią gadżety i życie “na wysokim poziomie”.
  PTC to był samograj, w tej branży kasa się kręciła wtedy bez ingerencji. A za finanse i tak odpowiadał Jon Eastick, ex-Arthur Andersen. Ten to ma “łeb”.

 • histoRyk napisał:

  A który prezes nie lubi zycia na wysokim poziomie?
  Z historycznego punktu widzenia gość jest niezły;
  Rozkręcił Erę? Rozkręcił.
  Rozkręcił nTV? Rozkręcił.
  A że nie cudzymi rękami? Taka dola prezesia.
  Na takim pułapie płacą za bycie wizjonerem i umiejetnosć delegowania. Do tej pory pracował w branży “nowe media”, ale skoro autor pisze, że zmienia branżę, to pewnie wie…coś więcej.
  Zwierz ma rację, pewnie jak wszyscy wielcy zajmie się odbudowaniem kulejącego budownictwa:)

Skomentuj