Logica CMG jaskółką

Nie wiemy, czy to zwykła przenikliwość, czy też jakieś przecieki ze strony delegatów FIFA. W każdym razie do drzwi polskich spółek IT pukają ostatnio przedstawiciele firmy Logica CMG (duży integrator brytyjsko-holenderski na razie współpracujący w Polsce z eCertem i przejętą wraz z WM Datą firmą TechnoProgress). Odwiedzili już jednego z partnerów wdrożeniowych SAP i pewnie będą pukać dalej.

Wierzymy, że Logica CMG jest tylko jaskółką, zwiastującą run na Polskę, spowodowany decyzją o przyznaniu nam Euro 2012 (no bo niby czymże innym?). Wrodzona przenikliwość każe nam przewidywać, że już wkrótce na sprzedaż zostanie wystawionych kilka dużych firm. Przynajmniej my na miejscu niektórych prezesów machnęlibyśmy ręką na tą całą informatykę i skupili się całkowicie na developerce. Albo na handlu piłkarzami…


komentarze 2 dla “Logica CMG jaskółką”

  • Marek napisał:

    No, niestety pudło. Strategia długoterminowa Logica zakłada bardzo intensywną ekspansję, nie tylko w Polsce. Wiadomo o tym już od wielu miesięcy. Warto czasami przed wyrażaniem błędnych opini, zapoznać się faktami. Pozdrawiam Marek K.

  • Anonim napisał:

    To pewnie dla tego, że wg tych gazet grami zajmują się tylko małolaty.

Skomentuj