Znów Andrzej pokieruje CA

No i mamy kolejną zmianę u sterów w polskim biurze CA. Marcin Motel (który w grudniu 2005 r. zastąpił Andrzeja Staniszczaka) po niecałym roku zarządzania spółką postanowił poszukać sobie innego zajęcia. Nie nagłaśniania przez firmę zmiana nastąpiła już w październiku 2006 r. Kto teraz będzie kierował firmą? Andrzej Molski, przez lata związany z Telekomunikacją Polską, pełniący różne kierownicze funkcje w Grupie TP. Odpowiadał on m.in., za sprzedaż usług dla klientów biznesowych.

Polskiemu CA – działającemu już pod nowym kierownictwem – życzymy oczywiście samych sukcesów. Możemy śmiało założyć, że teraz “centrala” będzie domagać się, aby owe sukcesy były bardziej spektakularne. Tak to już jest w oddziałach dużych korporacji.


komentarzy 5 dla “Znów Andrzej pokieruje CA”

 • gucio napisał:

  A Motyl przepraszam Motel, którego obecnie kwiatka obsiaduje, co ?
  Kiedyś (przed CA) siedział na kwiatku zwanym Veritas, no nie ?!

 • maja napisał:

  Podobno podróżuje

 • cionio napisał:

  Słaby wywiad ma Bywalec – o “kopniaku” dla Motela było głośno już na przełomie września/października 2006. Nie “wysilał się” w Veritasie, więc nie znał ciężkiej pracy. Molski to następny do odstrzału – w TP SA nic nie zdziałał, ale “puszył się”…..Słaby management w regionie ma CA, że tacy “profi” ich zauroczyli. I w końcu wyjdzie na to, że Andrzej S. był najlepszy i wróci na w glorii i sławie….A może o to chodzi ???

 • Joe napisał:

  @Cionio

  nie to zebym byl fanem Motela ale w Veritasie wyniki mial naprawde niezle z tego co pamietam, inna sprawa czy trzeba sie bylo wysilac. Z Veritasa do CA przeszedl po fuzji z Symanteck-iem i to chyba nie wymaga komentarza. Z CA owszem juz dawno out i z tego co mi paru znajomych wspominalo byl na rozmowach juz w kilku ładnych firmach czasem na dosyc egzotyczne stanowiska ale cóz…..jak sie nie ma co sie lubi….

 • zenek napisał:

  na Software AG obecnie siedzi … ciekawe na jak długo starczy nektaru 😉

Skomentuj