Prawda o Ryanair

Dzisiejsza Gazeta Wyborcza opisuje kontrowersje wywołane przez przedstawicieli linii Ryanair w związku z przyznawaniem tytułu CoolBrands.

Z informatyką nie ma to nic wspólnego. Od razu przypomnieliśmy sobie w redakcji jaką awanturę ta sama firma chciała wywołać w związku z przyznaniem tytułu Lider Informatyki PLL Lot. Oj dostało nam się wtedy na różnych portalach o lotnictwie. Na szczęście okazuje się, że powodem kontrowersji było przede wszystkim strategia marketingowa i pieniactwo jednego z konkurentów, a nie względy czysto merytoryczne.

W każdym razie darmowych biletów biletów od Lotu nigdy nie zamierzaliśmy oddawać 🙂


komentarze 2 dla “Prawda o Ryanair”

  • dino napisał:

    ryanair to najgorszy przewoznik na swiecie nie radze nikomu z niego korzystadc pomimo tego ze oszukali mnie na duze pieniadze tj 5000zltych na ktore musze czekac minimum 2 tygodnie to jeszcze po zakupie drogiego biletu do glasgow za 900 pln na lotnisku okazalo sie ze trzeba doplacic jeszcze okolo 50 ztolych to wszystko to wielki skandal.JEST TO NAJGORSZY PRZEWOŹNIK!!!

  • Smok1 napisał:

    Przecież wiadomo o co biega. Trzeba otworzyć IPN wybiórczo, wyjmować szambo, wykorzystywać go politycznie w jednym celu – żeby ZDYSKREDYTOWAĆ lustrację. Żeby najgorsze nawet czyny szumowin takich jak Maleszka (TW “Ketman”) rozmydlić, mówiąc że “wszyscy tak robili”. Otóż nieprawda, nie wszyscy. Nie rozmydlajmy wśród tych, co musieli odbyć pogawędkę z esbekiem żeby dostać paszport tych, którzy byli skończonym draniami i wiernymi sługami systemu.

Skomentuj