Microsoft przyciąga

Najdłużej utrzymujący się wakat w branży IT zostanie wreszcie obsadzony. Jak nam życzliwie doniesiono stanowisko dyrektora handlowego Microsoftu w sektorze Enterprise obejmie niebawem Andrzej Horawa. Przypomnijmy, że Microsoft nie miał dyrektora działu Enterprise odkąd Marek Roter awansował na prezesa.

Andrzej Horawa to były dyrektor handlowy w IBM Polska, ostatnio pracujący w regionie.

Niebawem napiszemy o jeszcze jednym świeżo upieczonym pracowniku Microsoftu. Stanowisko może mniej eksponowane, ale wpływ tej zmiany na naszą pracę będzie znacznie większy.


komentarzy 11 dla “Microsoft przyciąga”

 • Piotr napisał:

  Zaskakujące to nie jest, zapowiadane było przez Marka jeszcze za czasów HP. Teraz nareszcie wszyscy “przyjaciele” w komplecie. Można zacząć nową erę dealowania. Trzeba by tylko jeszcze kilku osobom dać możliwość realizacji swoich aspiracji poza strukturami Microsoftu.
  Inna sprawa: dopóki Andrzej nie wszedł do budynku, piłka nadal w grze. Wyroki korporacji “Wielkiego Brata” są nieodgadnione.

 • exMicrosoft napisał:

  ciekawe co teraz zrobi ze starą kadrą Marek. Jest tam paru dyrektorów i managerów co tylko z tą firmą urośli zaczynając na najnizszych stanowiskach..i ich jedyne doswiadczenie to lata wypelniania korporacyjnych szablonow i prezentacji.

 • Wasyl napisał:

  jak to, co zrobi? to, co zwykle: nic. a bardziej obrotni pewnie pójdą do Oracle”a. dołączyć do “dream teamu” to żaden wstyd.

 • Melchi napisał:

  ciekawe, czy ktoś w Microsoft pomyślał, że (poza niektórymi służbami) lojalność nie może byc jedynym kryterium doboru kadr. czasami trzeba coś zafakturować, a to trzeba potrafić. kurek z pieniędzmi w końcu się skończy. i będzie jak pokerze: “sprawdzam!”. tylko, że zmodyfikowane kierownictwo to chyba nie Jamesy Bondy, a karty jakieś marne się wydają.

 • Michal napisał:

  Nowością faktycznie to nie jest: w IBMie mówi się o tym od września. Jakoś Andrzej Horawa nie potrafi się odnaleźć po nieudanej próbie zostania szefem software.
  Ciekawym jest inne przesunięcie: Michał Kostrzewa z Microsoftu, legenda wszelkich dysput na temat SQL Servera i nieliczny posiadający faktyczną wiedzę na temat technologii Microsoft, zmienia barwy. Oczywiście na Oracle”a. To zaczyna być nudne 😉

 • sdr napisał:

  Się warszawka rajcuje stołkami i zmianami barw.

 • zyczliwy napisał:

  Hmm jakby to powiedziec, niech Bog chroni Oracla przed kolejnymi nabytkami ze stajni Microsoftu, bo jak tak dalej pojdzie to dream team zamieni sie w “disaster team made in Microsoft”.

 • ktosik napisał:

  a mnie zastanawia to, ze MS jakos nie probowal zatrzymac dwoch panow, ktorzy przeszli do oracle”a…ciekawe dlaczego ;-)…

 • zyczliwy napisał:

  Ktosik:

  Hmm jakby to powiedziec czasami los sprzyja trudnym do podjecia przez pracodawce decyzjom :))

 • jeszcze_zyczliwszy napisał:

  A co z ta informacja “o nowym, zdolnym” na pokladzie MS Microsoft? Czy prawdziwa jest plotka o znanej postaci z administracji centralnej ??

 • klawo napisał:

  o rany, mam nadzieje, ze nie…to sie dopiero ms wpakuje…

Skomentuj