KRYNICA NA ŻYWO: Promocja w powietrzu

Lumena wisi na drzewie

26872-small Pisaliśmy wczoraj o naszych kłopotach z przyłączeniem się do radiowej sieci Wifi, za którą, podobnie jak przed rokiem, odpowiadają Lumena i D-Link. Wprawdzie obecni w Krynicy czytelnicy Bywalca sugerują, że problem nie leży po stronie integratorów sieci, tylko nasz sprzęt zawodzi, ale fakty są takie, iż utrzymanie ciągłości komunikacji z Forum Ekonomicznego co i rusz bywa zagrożone.

Tarcza Techmexu

26873-smallOto balon ratunkowy dla Państwa Studenckich na wypadek ataku cudzoziemskich rakiet na ich stację satelitarną w Komorowie koło Ostrowi Mazowieckiej. Balonu można użyć także na wypadek innych okoliczności, ale o tym przy następnej okazji.


komentarze 2 dla “KRYNICA NA ŻYWO: Promocja w powietrzu”

  • Subiektywny obserwator napisał:

    Z WiFi namieszali BOR’owcy. Przyjechali w srode Mercedesem z 8 antenami, zaklocili kanaly i niczym sie nie przejeli. Jednyna odpowiedz przy interwncjach to “Musicie sobie poradzic, my niczego nie bedziemy zmieniac”… Nie istotne bylo rowniez to, ze wszystkie bramki identyfikacyjne przy wejsciach do sal seminaryjnych sa obslugiwane przez te sama siec.
    Ale i tak dalo rade. 🙂 Efekt byl jednak taki, ze w kilku miejscach wbudowane w laptopy uczestnikow karty wifi byly za slabe sprzetowo. Ale kazy, kto zglosil sie do punktu wsparcia WiFi i wypozyczyl karte zewnetrzna, przy zwrocie byl zadowolony…

  • znawca napisał:

    Kiedyś miałem okazję przy piwku pogadać z jednym z ludzi, który działali na rzecz naszego wejscia do UE. Podobno samolot powrotny z Bruxeli o 19 nosil nazwe “negocjator” bo 90% miejsc zajmowali w nim ludzie wracajacy ze spotkan wczolgujacych nas do struktur UE na róznych odcinkach 😉

Skomentuj