KRYNICA NA ŻYWO: Na deptaku…

26881-small …Nie widzieliśmy Ryszarda Krauze. Miał być, ale się rozchorował. Jego personel w postaci Krzysztofa Króla zachwalał, że miał przygotowaną rewelacyjną prezentację o świecie i biznesie. Szkoda, bo uwielbiamy jak Prezes mówi, zaś Dyrektor Król robi za komputerowy interfejs do przewijania slajdów w PowerPoint.

…Nie widzieliśmy jeszcze Tomasza Sielickiego. ComputerLand jest partnerem XVI Forum Ekonomicznego w Krynicy. W ubiegłych latach prezes prowadził panele, brylował w towarzystwie Aleksandra Kwaśniewskiego, a teraz, co? Tylko logo na ulotkach???

…Zobaczyliśmy, że Lumena zna się na biznesie. Jej transparent zakrył pół okna pijalni głównej. Sama firma robi za support techniczny. Hmm… Wifi kaprysi.

…Zobaczyliśmy, że Techmex dalej podgląda nas z kosmosu. I jeszcze się tym chwali. Ludzie, kupujcie akcje! Jak usłyszycie, że będziemy mieli u siebie tarczę rakietową, to zdjęcia z satelity Ikonos będą szły jak ciepłe bułeczki. Rosjanie kupią wszystkie na pniu.

….Dowiedzieliśmy się, że pewien bank internetowy chce swoim klientom zafundować komórki, tj. chce być operatorem MVNO. Ale jazda! Słyszeliśmy, że hipermarket będzie operatorem wirtualnym, ale bank? Co się porobiło na tym świecie. Nawet za pogaduszki bank nas skasuje.

A w ogóle ludzie patrzą na uczestników Forum jak na pamiątkę z wakacji. Pstrykają fotki aż miło. “Panie Premierze, prosimy o zdjęcie” – tylko tyle i aż tyle zostało Józefowi Oleksemu po latach sławy.


komentarze 3 dla “KRYNICA NA ŻYWO: Na deptaku…”

Skomentuj