Krauze zaczaił się przy faksach

Miało już nie być w tym kwartale o PKO BP, ale presja by https://bywalec.computerworld.pl/news/98332.html ” target=”_blank”>wywalić z roboty kilku pracowników tego banku jest tak ogromna, że musimy wrócić do sprawy.

Dzisiejsza “Gazeta Wyborcza” wskazuje na tajemnicze okoliczności zawarcia przez bank dwuletniej umowy na serwis 40 tys. komputerów, drukarek i faksów. Długo by wyjaśniać zawiłości procedury przetargowej, najlepiej sięgnąć do http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3579842.html ” target=”_blank”>oryginału w GW, grunt że znowu pada nazwa Softbank i nazwisko Krauze.

Na forum Gazeta.pl wśród kilkunastu komentarzy do artykułu znaleźliśmy wysłany z domeny infovide.pl: “Ostatnio kupiłem nieświeżą rybę w mieście związanym z Ryszardem K.”. Doskonałe!


komentarze 3 dla “Krauze zaczaił się przy faksach”

  • Znawca napisał:

    A co powiecie na taki komentarz: ostatnio na Dworcu Centralnym spotkalem jednego z czerwonych guru spoleczenstwa informacyjnego. Kupowal bilet do …

  • ww napisał:

    Zeby nie było ze w Muzeum Techniki same faksy…bo i komputer tam można znalezc i to nie byle gdzie bo już w pierwszej reprezentacyjnej sali. Komputer a jakże niczego sobie… Dzieciom mozna zawiłości stacji 5.25 cala i karty Hercules wytłumaczyc. Darczynca jednak nie był Ryszard K…

  • DHUlqIScV napisał:

    2P1r5X doors2.txt;6;6

Skomentuj