Dopierała, Rowiński, Wajdemajer

Miłośnicy motoryzacji mogą nabyć za 25 zł (albo za darmo wziąć z hotelu) bieżący numer “Magazynu Audi”. Na okładce jest zdjęcie Papieża Benedykta XVI wkomponowane w logo z czterema kółkami, a w środku obszerna rozmowa bynajmniej nie z Sekretarzem Nuncjatury, lecz z Andrzejem Dopierałą. Prezes Oracle Polska na trzech stronach opowiada o swojej karierze, o informatyce, o nowo odkrytej fascynacji golfem. W kulminacyjnym momencie wywiadu dowiadujemy się, że prezes – na co dzień odnoszący się z rezerwą do niemieckich wyrobów – rozkochał się w swoim nowym Audi Q7 (kolor bordowy – przyznaje, że wybrał go bo lubi się wyróżniać), dla którego porzucił VW Touareg z bogatej floty HP Polska. Atrakcyjność publikacji podnosi obszerna sesja zdjęciowa wykonana na terenie salonu dilera Rowiński Wajdemajer.

Lubimy lajfstajlowe wywiady z ludźmi z naszej branży. Możemy pokazać w domu taką “Vivę” czy “Dobre wnętrze” i powiedzieć: “Patrz kochanie, znam tego gościa na zdjęciu”. To nas dowartościowuje.

Intuicja nam podpowiada, że w wywiadzie dla “Magazynu Audi” musiał maczać palce Artur Wiza, czyli Tymochowicz branży IT jak mówią o nim ciut złośliwi (nota bene Tymochowicz też jeździ Q7). Z tego co wiemy były szef marketingu HP nieustannie jest przymierzany do Oracle’a. A jak się drogi obu panów ponownie zejdą na dobre, to nie będzie można już żadnej gazety otworzyć, żeby nie wpaść na Dopierałę.


komentarze 4 dla “Dopierała, Rowiński, Wajdemajer”

 • taknamarginesie napisał:

  Bardzo niesprawiedliwy komentarz. Q7 to świetny samochód. Nie współczuję posiadaczom tego modelu, raczej zazdroszczę.

 • whirpool napisał:

  miałem okazję pojeździć Q7 i nie jestem zachwycony, a już zwłaszcza silnikiem Diesel, który ma Andrzej. Q7 ma twarde zawieszenie i skacze na polskich drogach jak młot pneumatyczny. Tylna klapa otwiera się bardzo wysoko (chyba 220m). a wiecie jak się ją zamyka ? naciska się przycisk. Na klapie. na wysokości 220m !!! osoba o wzroście 160m (mała, zgrabna kobieta) musi podskoczyć, aby zamknąć klapę ;-). a jak wyciągnęła zakupy i trzyma siatki w ręku, to wygląda to komicznie :-). z kluczyka nie da się zamknąć – da się tylko otworzyć.
  Jeśli próbowaliście jechać na środkowym tylnym pseudo siedzeniu, to też nie powinniście się zachwycać tym samochodem…3 dorosłe osoby z tyłu nie mają szans w wygodnej wielogodzinnej podróży tą wielką bryką. a trzeci rząd siedzeń jest dla osób poniżej 160cm…
  ogólnie, po pojeżdżeniu tym samochodem przez kilka godzin jestem rozczarowany…

 • J napisał:

  zaskakujące, jak kobiety (rzecz jasna – nie wszystkie) nie potrafią zrozumieć, że faceci (rzecz jasna – nie wszyscy) po prostu kochają samochody. Teoria o “przedłużaniu” jest już nudna i jakaś durna (nie wspominając o chłopcach w dresach i bez włosów w starych BMW).

 • szbki napisał:

  złodzieje

Skomentuj