Adios, e-deklaracje!

Ptaszki ćwierkają, że Grzegorz Fiuk, dyrektor Departamentu ds. Informatyzacji Resortu Finansów, spakował walizki i wrócił do Szczecina.

Jeżeli rzeczywiście stracił pracę, to my, jako przedsiębiorcy, możemy pożegnać z myślą o e-deklaracjach do 2008 r., czyli elektronicznym systemie obsługi PIT-ów, CIT-ów i tym podobnych.


komentarzy 5 dla “Adios, e-deklaracje!”

 • Czak Noris napisał:

  No to mamy kolejnego dyrektora w administracji zalatwionego “z półobrotu” – Pietrzyk, Bogucki a teraz Fiuk

 • Redakcja napisał:

  Potwierdzone. Grzegorz Fiuk nie pracuje już w MF

 • Mirosław Liński napisał:

  MF wykręcił niezły numer wicepremierowi Dornowi, odwołując za brak kompetencji (ale bzdura) Grzegorza Fiuka. Ani Dorn ani Bliźniuk nie zostali poinfomowani o zmianie na stanowisku dyrektora Departamentu ds. Informatyzacji Resortu Finansów. W ten sposób MF ukręcił bicz na własną d… W końcu Dorn oficjalnie odpowiada za informatyzację państwa. Jeśli teraz – w trakcie przetargu – wywala się głównego architekta e-deklaracji – i proponuje się, żeby za 1000 zł taki system przygotowało PWPW, to mamy do czynienia z przewałem, jaki świat nie widział. Gdzie jest Wielki Inkwizytora Mariusz Kamiński i jego CBA????

 • Jerzy Koszewoj napisał:

  W rzeczy samej Panie Liński – głupota do potegi głupota. dumiewajace jest dla mnie jak bana dostaja ludzie ktorzy maja cos sensownego do powiedzenia. A swoja droga pozbycie sie przez MSWiA Gustawa Pietrzyka i odstawienie na bocznice Darka Boguckiego przeszlo bez echa. Szkoda 🙁

 • Joerg napisał:

  Panie Koszewoj: Pana wstawka o “pokrzywdzonych” z MSWiA jest nie na miejscu i niesmaczna. Minister Blizniuk w odroznieniu od MF dziala racjonalnie i wspomniani przez pna osobnicy sa nie tyle pokrzywdzeni ile “zasluzeni”. Nalezalo sie im i tyle!

Skomentuj