Comarch zarabia miliony w Stanach

…dokladnie 2 miliony. Firma sprzedała Comarch OSS/BSS jednemu z wirtualnych operatorów . Kolejny milion Krakusi zarobili na kontrakcie z jedna agend federalnych . Niektórzy pracownicy Comarchu niesieni falą entuzjazmu zaczynają wspominać już o tym, że wirtualni operatorzy to jedna z nisz Comarchu….

…a tymczasem my złośliwie zachodzimy w głowę czy na wdrożeniu systemu za milion w ogóle można zarobić. Bo wydatków w tym roku Profesorowi nie zabraknie. Wielkimi krokami nadchodzi stulecie Cracovii i w Krakowie już sarkają na to, że jubileusz może nie mieć stosownej oprawy.


Jeden komentarz dla “Comarch zarabia miliony w Stanach”

  • boso napisał:

    jeszcze raz sie okazalo, ze nasz etatowy eksportet IT ma świetny PR i jak malo kto potrafi przekuc drobne sukcesiki w wielkie tryumfy. Prasa to uwielbia, bo raz na jakis czas mozna wreszcie napisac cos pozytywnego o polskiej przedsiebiorczosci. Niestety, dociekliwosc reporterska zostaje zaspokojona przedrukiem informacji prasowej, a fajnie byloby jak by ktos kiedys zmierzyl rzeczywista wartosc zagranicznych kontraktow Filipiaka.

Skomentuj